O nas

Nasza firma została założona w 2008 roku przez ludzi zajmujących się fotografią. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie fotograficzne oraz doskonale znają rynek. Zatrudnia profesjonalnych fotografów, którzy do zawodu przygotowywali się w szkołach oraz zakładach fotograficznych. Zdobyte przez nich doświadczenie jest wielkim kapitałem, który wykorzystują w obecnej pracy, dokładając do tego serce daje to bardzo dobre rezultaty.

Z pośród wielu różnych zakładów wyróżnia nas świeże spojrzenie na fotografię oraz indywidualne podejście do każdego klienta – starając się sprostać jego oczekiwaniom w 100%

W pracy wykorzystujemy sprzęt cyfrowy wysokiej klasy, dający spore możliwości oraz zaawansowane programy graficzne, przy użyciu których fotografie oraz filmy nabierają wyjątkowego uroku. Stają się one oryginalne i nietuzinkowe.

Zajmujemy się fotografią ślubna studyjną i plenerową, reklamową, portretową. Wykonujemy zdjęcia na Komuniach Świętych, Chrzcinach oraz różnych imprezach okolicznościowych.

Videofilmujemy Uroczystości Ślubne, Komunie Święte, Chrzciny, Imprezy okolicznościowe, wszystko to w rozdzielczości HD

Filmy i zdjęcia wykonane przez naszą firmę będą dla Państwa wspaniała pamiątka tych jedynych i niepowtarzalnych chwil, które Państwo przeżywają. Zapraszamy do galerii zdjęć!

Godziny otwarcia.

Nasi partnerzy
Projektowanie i budowa stron WWW
512-56-77-77