Fotografia ślubna i videofilmowanie

Zdjęcia:

podstawowa usługa tj. zdjęcia z pleneru, kościoła oraz początku zabawy weselnej(przywitanie młodych + pierwszy blok muzyczny) jest to koszt 1500zł.

W cenie jest album ślubny a w nim ok 120-130zdjęć formatu 13x18cm ,płyta DVD za wszystkimi zdjęciami z całego dnia oraz podziękowanie dla gości w formie zdjęcia dla każdej pary(10x15cm), dostarczane jeszcze w dniu imprezy. Oczywiście pakiet ten można rozszerzyć o np. albumy dla rodziców, czy ramkę ze zdjęciem np. z pleneru(dodatek dla rodziców podczas podziękowania, również dostarczone w dniu imprezy). Jeżeli chodzi o obróbkę to oczywiście każde zdjęcie przed wywołaniem przechodzi obróbkę na mini labie, a dodatkowo kilka ujęć zostaje przerobionych w programie tak żeby wyróżniały się(cz-b zdjęcie a kwiaty kolorowe). Szczegóły takie jak papier matowy/błyszczący/metalik, czy kolor kart w albumie ustalamy zazwyczaj krótko przed ślubem.

Videofilmowanie:

W cenie jest 1kpl filmu znajdujący się na dwóch płytach DVD w eleganckim pudełku. Kamerzysta filmuje młodych od pleneru, następnie błogosławieństwo, kościół oraz zabawa do ok godziny 2 rano, oczywiście jest opcja aby został dłużej.. Łączna długość filmu to ok 2 h 40minut.Oczywiście film również jest obrabiany komputerowo, dodatkowo można w podanej cenie wzbogacić film o np odbitki pary młodej z dzieciństwa poprzez narzeczeństwo aż do ślubu. Cena 1500zł.

ZD YouTube FLV Player

Godziny otwarcia.

Nasi partnerzy
Projektowanie i budowa stron WWW
512-56-77-77